Porovnávacie ceny za sexuálne služby na Ukrajine av ďalších krajináchKaždý rok prichádzajú mladí remeselníci do intímneho priemyslu, ktorý do tohto odvetvia prináša veľa nových a zaujímavých vecí. Orientačné ceny sexuálnej zábavy sa preto veľmi často menia v závislosti od dopytu a želania klienta. Ukrajina na trhu so sexuálnymi službami výrazne zaostáva za vyspelými západnými krajinami, keďže sadzby za prácu jednotlivcov sú podceňované z dôvodu zložitej hospodárskej situácie a pochybného právneho postavenia sexuálnych služieb. Preto analytici ukrajinského zdroja https://bordelero.net vykonali rozsiahlu sociologickú štúdiu, skúmali charakteristiky sexuálnej turistiky v 3 známych štátoch s veľmi podobnou ekonomikou.
 

foto prostitútky 1

Ukrajina - nová Mekka pre ekonomického turistu


Vzhľadom k tomu, že cena ukrajinských jednotlivcov začína od príjemného množstva 13 dolárov za hodinu, v jednom roku navštívia našu krajinu desiatky tisíc turistov z nie bohatých krajín sveta. Napríklad ukrajinskí dámy často prichádzajú z Turecka, Egypta, Indie, oveľa menej - z Talianska a zo škandinávskych krajín. Na Ukrajine sú však elitné dievčatá, ktoré pracujú s bohatými turistami - hodinu osobného času začína takou cenou 120 dolárov.
 

foto prostitútky 2

Bielorusko je relatívne novým konkurentom EÚ


Aj keď sa cenová hladina v Bielorusku považuje za prijateľnú pre všetky sociálne kategórie zákazníkov, sexuálny priemysel je tu na tej istej vysokej úrovni ako v krajinách EÚ. Napríklad priemerné individuálne dievča bude vyžadovať 2400-2500 hrivien za hodinu cvičenia na posteli, zatiaľ čo noc ťahá 500-600 dolárov. Napriek tomu je kvalita služieb miestnych cuties považovaná za vynikajúcu - dievky sú pripravené na príjemné experimenty, a preto sú zákazníci radi, že ich navštívia z celej planéty.
 

Thajsko - raj pre intímny cestovný ruch


Najdostupnejší segment sexuálnych služieb čaká v Thajsku bezduchého hľadača dobrodružstva. Tu sú pripravené všetky druhy tranzu, dievčatá, dámske boje a dokonca aj prostitútky s neštandardnou orientáciou, ktoré sú pripravené na zábavu s mužmi, ktorí túži po sexe za dvesto UAH za hodinu. Thajsko môže zároveň poskytnúť obrovskú škálu vzácnej a neštandardnej sexuálnej zábavy, takže tu prichádzajú znalci nových produktov, a to úplne bez ohľadu na cenovo dostupný rozpočet a ročné obdobie.

Ukrajina má však každú šancu prilákať tok bohatých klientov, pretože táto krajina často nastoľuje problém dekriminalizácie sexuálneho priemyslu.


 
 
Letenky
Pelikan
96630d8d69a534ad7afb84750d61f4b4