Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Ak sa vám k večernému stolu votrie niekto z príbuzenstva, koho neradi vidíte, skúste vymyslieť niečo, čo by mu pobyt u vás sprotivilo. Každopádne si však pri večeri dávajte pozor, aby dialóg neskĺzol na témy, ktoré by vyprovokovali akúkoľvek nezhodu alebo ostrejšiu výmenu názorov.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Zažijete pozoruhodné dni.  Na dovolenke alebo v dopravnom prostriedku pri ceste domov z práce sa zoznámite s osobou opačného pohlavia, ktorej prítomnosť vám rozbúcha srdce. Budete konať trocha zmätene, možno sa dokonca zamilujete do niekoho úplne iného, než by sa patrilo

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


V nastávajúcich dňoch budete vynikať výrečnosťou vtipom a hlavu budete mať plnú nápadov. V zamestnaní alebo doma možno dokonca vymyslíte nejaký zlepšovací návrh. Otázkou je, či sa vám podarí presvedčiť neveriacich Tomášov okolo, že sa bez takéhoto úžasného vynálezu nezaobídu.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Mal by vás čakať vcelku príjemný týždeň. Radšej ako vo víre spoločenských zábav sa však zdržujte len medzi svojimi najbližšími. Tam budete vo svojom živle, oslníte svojou výrečnosťou a vystupovaním, zatiaľ čo vo väčšej spoločnosti by ste neboli celkom vo svojej koži.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Najviac energie si od vás budú vyžadovať vaše povinnosti, takže váš partner alebo partnerka zostanú trocha bokom. Pripravte sa na to, že čoskoro z toho bude konflikt, ktorý naruší vaše vzťahy. Niekto z vášho okolia vás vtiahne do riešenia spletitej a nepríjemnej záležitosti, ktorá sa nakoniec vyrieši len náhodou.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Ak ste mali v posledných dňoch nejaké zdravotné problémy, teraz by sa vám malo výrazne uľaviť. Napriek tomu preventívne pracujte na otužovaní a posilňovaní obranyschopnosti vášho organizmu. Blíži sa obdobie, kedy to budete vo zvýšenej miere potrebovať.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Pri svojich plánoch do budúcnosti využite svoju fantáziu, ktorá pracuje v tomto období naozaj na plné obrátky. Vyhýbajte sa fyzicky namáhavým činnostiam, dokonca aj športu. Hrozí vám úraz. V osobných vzťahoch hrozia roztržky, v extrémnych prípadoch dokonca i rozchody.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Pred vami sú zážitky, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Zažijete príjemné prekvapenie od niekoho, o kom ste si mysleli, že vás nemá rád. Je najvyšší čas rozhodnúť sa, či vám práve tento človek stojí za to aby sa s vami podieľal na vašich radostiach a starostiach života.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Budete ľahko zabúdať, často sa vám stane, že si nespomeniete na dohodnutú schôdzku alebo vám nenapadne zablahoželať priateľovi k narodeninám. Niektorý večer očakávajte menšiu hádku s partnerom alebo partnerkou, tým skôr, ak sa vaša zábudlivosť týka práve ich sviatku.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Ak môžete, v nasledujúcich dňoch odpočívajte a venujte sa zanedbávaným koníčkom. Ak pôjdete na dovolenku, s peniazmi gazdujte opatrne. Nedajte sa ovplyvniť náhlym nárastom vašich finančných možností a športové potreby či zábavné podniky si vyberajte aj podľa ceny, nie podľa atraktívnych reklám.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Malér visí nad vami, najmä ak si nedáte dobrý pozor vo vzťahoch s osobami druhého pohlavia. V najbližších dňoch nebudete mať šťastie v láske, preto uprednostnite samotu alebo pozvanie na stretnutie s priateľmi. Strážte si výdavky, hrozí vám menšia finančná kríza.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Náhle zatúžite po slobode a nezávislosti. Zmena vzduchu vám však prospeje iba za predpokladu, že nezasiahnete do života vašich najbližších. V opačnom prípade očakávajte problémy, ktoré vás pripravia o posledné útočište pokoja, ktorým je vaša domácnosť.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan