Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Vaša rodina sa právom cíti zanedbaná, mali by ste sa jej venovať čo najviac. Vaši potomkovia alebo rodičia vás vidia väčšinou len unavených a zmorených prácou. Ukážte v nasledujúcich dňoch im a svojmu partnerovi, že aj vy dokážete byť veselí a máte pochopenie pre ich problémy a bolesti.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Máte pocit, že by ste mohli lámať skaly a behať cez prekážky. Neprepínajte však svoje sily a najmä nimi neplytvajte na pochybné záležitosti. Nechajte si rezervu na dôležitejšie veci. Občas vyhľadajte okruh najbližších priateľov, poseďte si pri fľaške dobrého vína a predebatujte spoločné problémy.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Mali by ste si dávať v najbližších dňoch väčší pozor na zdravie. Najmä skôr narodení by sa nemali púšťať do fyzicky náročnejších činností. Nebojte sa siahnuť do peňaženky a kúpiť darček tomu, kto vás podržal v najťažších chvíľach. Aspoň takto mu dáte najavo svoju vďačnosť.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Jediné, čo teraz naozaj potrebujete, je bezpečné domáce zázemie a nezištná starostlivosť vašich blízkych. Nechajte sa raz za čas trocha rozmaznávať. Požiadajte o vanilkový puding so šľahačkou, vyberte televízny program, na ktorý sa bude dívať cela rodina, a choďte spať hneď, ako vám začnú klipkať oči.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


V týchto dňoch vás už nič nemôže vyviesť z rovnováhy. Ste v dobrej nálade a drobné starosti zvládate ľavou rukou. Každodenný program budete pripravovať najmä s ohľadom na svoje deti či známych. Dá sa predpokladať, že sa na vás niekto zo známych alebo príbuzenstva obráti so žiadosťou o malú pôžičku. Nemali by ste odmietnuť.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Okolnosti vás asi nútia k rýchlemu rozhodnutiu, do ktorého sa vám ale vôbec nechce. Možno preto cítite podráždenie. Vaša reakcia, ako snaha ochrániť svoje istoty, zrejme smeruje na nesprávne ciele. V nasledujúcich dňoch nikoho nevychovávajte a radšej ani nepoučujte, vzali by ste to príliš „od podlahy".

Rak  

(22.6. - 22.7.)


V týchto dňoch budete mať tendenciu veľa utrácať. Pokúste sa nejakú tú korunu ušetriť a pamätajte najmä na svoju líniu, aby ste nebežali k lekárovi so žlčníkom a nemuseli držať nepríjemnú diétu. Ak sa predsa len nebudete vedieť ovládnuť, investujte radšej do niečoho praktického.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Prekypujete elánom a ďalekosiahlymi plánmi, ale vaša fyzická kondícia vás v týchto dňoch zrádza. Najlepšie urobíte, ak sa zameriate na duševnú činnosť. Niektorý večer by ste mohli stráviť v spoločnosti priateľov. Vyzvite ich napríklad na veľký turnaj v kartách alebo sa spolu vyberte na prechádzku podvečernou prírodou.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


K svojmu cieľu postupujete síce pomaly, ale s istotou. Nezabúdajte na opatrnosť, nedôverujte každému. Môžete sa radovať, už v najbližších dňoch sa zvýši vaša životná úroveň a začnú sa vám vracať investície. Návšteva vás pravdepodobne neprekvapí, keďže ste predpokladali, že sa v najbližšej dobe ukáže.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Budete strácať istotu na poli svojich životných cieľov a dokonca začnete pochybovať, či idete správnym smerom a či je vhodné pokračovať v tom, čo robíte. Nedajte sa zviesť z cesty, ktorú ste si zvolili, vyvarujte sa však nepoctivých postupov pre naplnenie vašich zámerov.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Dobre si premyslite, či opäť nastavíte svoju vlastnú kožu za niekoho, kto o to vlastne vôbec nestojí. V prvom rade sa presvedčte o tom aké následky môže mať vaše konanie hlavne na vašu budúcnosť, lebo sa vám môže stať, že týmto dobrým úmyslom si ublížite len vy sami a pravý vinník sa vám ani nepoďakuje.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Najlepšie urobíte, ak si vezmete aspoň niekoľko dní voľna a budete len odpočívať alebo sa venovať svojim koníčkom. Toto je vhodný čas aj na spriadanie veľkých plánov do budúcnosti a vymýšľanie nových projektov. Sústreďte sa pri tom predovšetkým na prácu a na svoj súkromný život.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan