Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php5/sess_fb5bf96edfd72f4f2e7dc84f3927eef0, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in /var/www/novyindex.php on line 40
Astro | Horoskopy - Meteo.sk
  Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Vonkajšie udalosti spôsobujú, že z ničoho nič meníte svoje zvyky. Chcete byť konečne sami sebou. Znamená to však prijať skutočnosť, že budete žiť v neistote, že budete nútený skrotiť svojich „démonov" a ovládnuť svoju úzkosť. Budete mať tendenciu správať sa diktátorsky, neustupovať, správať sa netolerantne.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Neponáhľajte sa tak s utrácaním peňazí. Postupujte uvážlivo. Podobne by ste si mali dobre premyslieť celé svoje konanie, aby zbrklosť nepriniesla omyly. Máte dostatok optimizmu a práve i chuť sa postarať o svoju budúcnosť, ale výhodné investície si radšej nechajte schváliť niekým skúseným.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Šéf je síce šéf, ale vy nie ste vazal. Ste plnohodnotná ľudská bytosť rovnako ako on. Nenechajte sa teda ponižovať ani urážať. Všetko sa dá vysvetliť aj slušným spôsobom. Ak s vašou prácou nie je spokojný, máte právo na diskusiu o konkrétnych výhradách. Pozor však na slová, ktoré pri tom použijete, zachovajte si slušnosť a nadhľad.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


O väčších investíciách premýšľajte dvojnásobne dlho ako pri tých malých. Zlý odhad možného rizika môže spôsobiť značné straty. Nemusí sa to týkať len peňazí. Môže ísť aj o vašu povesť odborníka, dobrého znalca či spoľahlivého radcu. Obzvlášť v strede týždňa robte všetko s rozvahou.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Nápady máte dobré, ale na ich realizáciu potrebujete dobre zohratý tím ľudí. Bez pomoci sa príliš ďaleko nedostanete, na to ste málo prakticky založený. Vyhliadnite si správnych spolupracovníkov, zasväťte ich do problematiky a nezabudnite si vypočuť a zvážiť aj ich názory. Nebudú úplne na zahodenie…

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Už dlhšie čakáte na jedno rozhodnutie. Dočkáte sa práve v týchto dňoch. Po šialenstve posledných dní si doprajte oddych. Ak máte chuť, upracte vo voľnom čase celý byt, okúpte psa alebo vyčistite pivnicu. Zaberie vám to možno viac času, ale krásne sa vám pri tom vyčistí hlava. Hlavne nech vás pri tom nikto neruší.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Prežívate obdobie plné energie a elánu. Vďaka vašej spokojnosti a vnútornej vyrovnanosti vás nerozhádžu ani autá zaparkované z obidvoch strán príliš blízko pri tom vašom, alebo hlasná zábava u susedov. V zamestnaní sa pripravte na udalosti, ktoré pravdepodobne výrazne ovplyvnia vašu budúcnosť. Hlavne si zachovajte chladnú hlavu.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Len v dobrej kondícii a s oddýchnutou mysľou dokážete vyriešiť to obrovské množstvo problémov, ktoré vás obklopuje. Nájdite si preto každý deň čas na fyzický, ale aj psychický oddych. Zapojte aj svojich blízkych a doprajte si trocha času aj na cvičenie. V práci neskôr určite vyniknete originálnymi myšlienkami.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


V práci sa správajte nanajvýš opatrne. Mohli by ste sa dostať do zbytočných konfliktov a to potrebujete zo všetkého najmenej. Netreba veľa, aby ste vybuchli. Okolie by vás asi nespoznalo, lebo to ani zďaleka nie je váš štýl. Sústreďte svoju pozornosť na rodinu, v poslednej dobe ste sa im venovali veľmi málo.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Nedomyslená hlúposť, ktorej sa dopustíte začiatkom týždňa, bude mať za následok zbytočný nepríjemný konflikt. Nestrácajte však hlavu. Pozrite sa na problém trocha z nadhľadu a hneď vám bude jasné, kedy a čo povedať a kedy radšej držať jazyk za zubami. Mali by ste konečne začať myslieť na svoje telesné, ale aj duševné zdravie.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


V nasledujúcich dňoch by ste mail uspieť pri vybavovaní na úradoch. Ak čakáte na vyriešenie nejakej žiadosti, odpoveď vás uspokojí. Nestrácajte preto čas a rýchlo si naplánujte ďalšie kroky. Ak máte pripravený nový projekt, otvára sa vám možnosť na jeho realizáciu. Akurát doma vás obvinia zo sebectva, ale ľahko dokážete opak.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


V práci žnete jeden úspech za druhým. Môže to však byť len závoj hmly, keď sa všetko zdá byť pokojnejšie a ideálnejšie, ako je naozaj. Správajte sa radšej obozretne, aby za celou tou ideálnou situáciou nebolo náhodou niečo iné. V súkromí vládne spokojnosť a pohoda, využite to napríklad na víkendový výlet.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan