Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Čaká vás jedno z vašich čiernych období. Nebude sa vám chcieť myslieť ani pracovať. Na každú nevyhnutnú činnosť sa odhodláte len s veľkým premáhaním. Ak sa aj do niečoho pustíte, výsledok nebude taký, ako by ste si predstavovali. Oporu a útechu, žiaľ, nenájdete ani u svojho partnera či partnerky.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Odpočinok vám prospel, hneď ste do práce ako drak. Pracovné tempo však nepreháňajte, mohlo by sa vám totiž stať, že si na to zamestnávateľ aj spolupracovníci zvyknú, v budúcnosti to budú brať ako samozrejmosť a presunú na vás povinnosti pohodlnejších kolegov. A to hádam nechcete dosiahnuť.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Dávajte si pozor, v tomto období vám hrozí drobná majetková alebo finančná strata, preto v žiadnom prípade nikomu nepožičiavajte peniaze, nehrajte karty a nenakupujte na trhoch, v bazároch a antikvariátoch. Svoju energiu a čas radšej venujte svojej rodine.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Hneď začiatkom týždňa si vybavte všetky resty na úradoch, v poisťovniach, bankách a podobne. Vybavte korešpondenciu a neodkladné telefonáty. Urobte si poriadok vo svojich osobných veciach a priložte ruku k dielu pri skrášľovaní domácnosti. Zamyslite sa tiež, čo nové by ste si mohli kúpiť do bytu.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Ak máte nejaké resty u príbuzných, je práve teraz najvhodnejší čas ich navštíviť. Vládne priaznivá nálada, a tak sa určite ľahko dohovoríte. Pripravte sa na nepríjemné otázky partnerových alebo partnerkiných rodičov a uvedomte si, že ide z ich strany iba o neobratnosť, nie o zlý úmysel.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Tento týždeň je ako stvorený na stretnutie s príbuznými. Ak čakáte návštevu doma, alebo sa sami chystáte navštíviť svojich milovaných, pamätajte na toleranciu, pokoj a vyrovnanosť. Zabudnite na všetky osobné spory. Vaša veselá a milá povaha budú vaším najväčším kapitálom.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Vďaka svojej vnímavosti si uvedomíte, čo ku komu cítite. Teraz je vynikajúci čas na nadviazanie milostného vzťahu a tiež veľmi priaznivé obdobie pre tvorivú činnosť. Pokojne si priznajte, že nielen dokážete niekoho milovať, ale aj lásku prijímať. Čaká vás aj úspech, darček alebo peňažný príjem.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Nastal čas pravdy, preto sa nesnažte utekať pred riešením problémov ale pokojne sami iniciujte vysvetlenie. Máte dostatok energie na zvládnutie všetkých ťažkých situácií. Istá udalosť sa pretlačí do popredia skôr ako ste očakávali. Zachovajte si chladnú hlavu, buďte rozvážni a nikoho sa nesnažte potupiť.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Odhoďte zbytočné starosti a tešte sa z prichádzajúcich dní. Otvorte dušu a srdce svojim najbližším - ak pociťujete osamelosť alebo sklamanie, nebojte sa hľadať nový objekt záujmu, hviezdy vám prajú. Ak sa chystáte nakupovať, dávajte si pozor na peňaženku, alebo na kreditnú kartu.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Rozmyslite si, komu čo poviete. Jedno stretnutie by ste mali udržať v tajnosti, pretože niekto by vás mohol pokladať za nedôveryhodnú osobu. Zlomyseľná poznámka kolegu alebo známeho vyvolá spor s vaším partnerom alebo partnerkou. Aj keď pôjde o klamstvo, nebude sa vám to vysvetľovať jednoducho.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Niekto, koho ste už dlho nevideli sa vám znenazdania ozve. Stretnutie s týmto človekom bude aj po dlhšej dobe príjemné ako vždy pred tým. Máte v ňom priateľa, akého by si želal každý. Hlavne nedovoľte aby sa vám zasa stratil z dohľadu. Aj vy mu musíte dať najavo, že vás jeho prítomnosť nesmierne teší.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Čaká vás v celku priaznivý týždeň hlavne v oblasti medziľudských vzťahov. Môžete stretnúť nových priateľov, ktorí vás budú obšťastňovať svojou prítomnosťou dlhšiu dobu. Určite však nezabudnite ani na svojich starých známych a využite svoju schopnosť načúvať tomu, čo hovoria iní.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan