Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Ak nemáte dokončené predchádzajúce pracovné záležitosti, nepúšťajte sa do nových. Uvedomte si zodpovednosť, ktorú na seba zoberiete s novými úlohami. S veľkou pravdepodobnosťou narazíte vo svojom okolí na človeka, ktorý vám nevedomky poskytne inšpiráciu, ako riešiť svoje osobné problémy.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Ak budete ľudí posudzovať len podľa oblečenia, s nikým nezískate tie najlepšie skúsenosti a bude to možno aj vaša chyba. Pamätajte, že podľa uší môžete spoznať somára. Vaša prípadná pomoc sa vám niekoľkonásobne vráti formou oddanosti a úprimnosti. V citovej sfére sa nemáte na čo sťažovať.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Tieto dni sú vhodné na oddych niekde v tichom prostredí. Nie je pritom vylúčené, že sa objaví príležitosť na nezáväzný flirt. Vyhnite sa však dlhším cestám, najmä do cudziny, riziko je priveľké. Dajte si tiež pozor na to, ako vaše vystupovanie vnímajú iní, mohli by vás považovať za nafúkanca.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Tento týždeň by mal byť pestrý, čo je však najdôležitejšie - zdravie by ste mali mať ako zo železa. Najvhodnejšou dobou na akúkoľvek dôležitú prácu bude stred týždňa. Po celý čas sa však budete správať nerozhodne. Možno budete musieť riešiť menšiu rodinnú krízu – čoskoro si však na ňu už ani nespomeniete.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


V tomto období ste dosť ľahkomyseľní. Vaše sľuby a rozhodnutia sú až krikľavo neuvážené. Dajte pozor aby ste nesľúbili nič, čo by ste neskôr nemohli splniť. Nepodliehajte márnomyseľnosti a nepočúvajte lichotníkov, ktorí to s vami nemyslia dobre a snažia sa votrieť do vašej priazne. Oni sú vaším najväčším rizikom.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


K riešeniu istého pracovného konfliktu musíte pristúpiť dostatočne autoritatívne, pričom bude nutné spojiť ráznosť s diplomaciou a taktom. Len nátlakovým konaním vôbec nič nedosiahnete. S veľkou pravdepodobnosťou narazíte na človeka, ktorý vo vás vyvolá nostalgické spomienky.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Nepúšťajte sa do prázdnych diskusií a výmen názorov s náhodnými známymi. Nemáte v tomto období ani trpezlivosť, ani schopnosť použiť tie správne argumenty. Nepokúšajte sa nikomu vnucovať svoje názory, nik vás nebude počúvať dostatočne pozorne. Iba čo by ste sa s niekým zbytočne pohádali.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


S prekvapením zistíte, že príčina vašich problémov a starostí tkvie v niečom úplne inom, než ste si mysleli. Mnohých z vás to prinúti začať riešiť niektoré záležitosti od začiatku. Pozor na hospodárenie s peniazmi, vaše nároky totiž prevyšujú vaše finančné možnosti.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Nebojte sa teraz vziať osud do svojich rúk a ísť za svojimi snami! Šťastena by totiž mala stáť po vašom boku. Vďaka úspechom v zamestnaní a nebývalej priazni osôb opačného pohlavia sa vám však môže stať, že začnete chodiť so zdvihnutým nosom. Pozor na to, inak si mnohých priateľov razom znepriatelíte!

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Povzbudia vás príjemné finančné správy. Pamätajte na to, že kúpiť sa dá všetko, ak ste ochotní a schopní zaplatiť primeranú cenu. Taktiež vytrvalá realizácia vašich plánov vám prinesie zaslúžené ovocie. Na mieste je opatrnosť a diplomacia. Nie každý dokáže dôstojne prijať pravdu.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


V manželstve ani partnerskom spolužití s vami v nadchádzajúcich dňoch nebude veľká zábava, zato v spoločnosti budete sršať humorom a elánom. Ak tam so sebou zoberiete aj svoju drahú polovičku, scéne sa zrejme nevyhnete. Budete musieť vysvetľovať, čo alebo kto vás inšpiroval k tomu, aby ste sa takto predvádzali.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Nehľadajte za každú cenu všade len problémy. Ak ich chcete nájsť, samozrejme sa vám to podarí, a ak chcete skomplikovať aj jednoduché, tak to dosiahnete. Zbytočné tým kazíte náladu iným, predovšetkým však sebe. Skúste sa na svet okolo vás pozerať pozitívne a uvidíte, že vám bude odrazu ľahšie.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan