Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Energia z vás len tak srší. Úsmevy a srdečné pozdravy rozdávate na počkanie. Toto, samozrejme, najviac ocení váš partner alebo partnerka – za svoju prítulnosť a náklonnosť sa asi dočkáte malej pozornosti. Niekto vo vašom okolí bude pravdepodobne chcieť vaše dobrosrdečné rozpoloženie zneužiť.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Tieto dni prajú novým stretnutiam a zaujímavým zážitkom, nevyhýbajte sa ani posedeniu s priateľmi. Pozor na ľudí, ktorých dobre nepoznáte, najmä ak sa budú správať prehnane priateľsky. Nenechajte sa vylákať na opustené miesta, nemusela by to odniesť iba vaša peňaženka.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Máte pocit, že vaše pracovné úsilie k ničomu nevedie. Pracujete so značnou nechuťou a vaši kolegovia vás radšej obchádzajú oblúkom. Verte, že všetky problémy sa dajú vyriešiť. Oprite sa o vplyvných priateľov, zverte sa im so svojimi plánmi. Určite vás skontaktujú so správnymi ľuďmi.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Ak na obzore objavíte prekážky, nevzdávajte sa. Vaše často až príliš náročné plány môžu naraziť na nečakaný odpor. Ak máte v úmysle uzavrieť výhodné zmluvy alebo sa kvalifikovať na vyššiu pozíciu, zdržte sa prejavov agresie a impulzívnosti. Stavte na starých a osvedčených spojencov.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Toto obdobie je priam ideálne na vydarenú dovolenku. Čakajú vás dni plné pohody a veselých príhod.  Nezabudnite na pohyb, choďte aspoň na prechádzku alebo navštívte svojich priateľov a známych. Venujte sa svojej rodine a najbližším. Partnera či partnerku zahŕňajte pozornosťou, vráti sa vám to aj s úrokmi.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


V najbližších dňoch by sa mala zlepšiť vaša fyzická kondícia. Využite to a skúste dohnať všetko, čo ste zameškali v predošlých dňoch. Viac by ste sa mali venovať aj svojmu partnerovi či partnerke. Vyhraďte si aspoň chvíľu denne na to, aby ste sa spolu pozhovárali o záležitostiach, ktoré je potrebné vybaviť a prediskutovať.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Vo vašom milostnom živote sa začína diať čosi, čo vás oprávňuje dúfať v niečo krásne. Máte všetky prostriedky na to, aby ste dokázali uplatniť svoje čaro. Možno vás čaká nová známosť alebo uzmierenie. To všetko sa odrazí na vašej zlepšujúcej sa nálade a radosti zo života.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Tí skôr narodení budú veľmi činorodí až neposední. Mladší prejavia talent k prirodzenému vedeniu v kruhu priateľov aj v pracovných skupinách. Je to síce lichotivé, zároveň je to však spojené aj s určitým rizikom. Nenechajte sa vyprovokovať k násilníctvu. Nič nelámte cez koleno.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Asi sa nebudete cítiť práve vo svojej koži. Možno je to začiatok choroby, ale s najväčšou pravdepodobnosťou je príčinou vaša zlá psychická kondícia. Zamyslite sa, či vás netrápi niečo, čo si síce nepripúšťate, ale nedokážete to pustiť z hlavy. Ak takýto problém existuje, začnite ho okamžite riešiť.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Čakajú vás dni, ktoré by ste chceli prežívať stále znova. Dni, ktoré by nemali nikdy skončiť. Doprajte si ničnerobenie, leňošenie a všetko, čo patrí k radostiam života. Potrebujete sa úplne odreagovať od všetkých problémov a nepríjemností v zamestnaní a urobiť si čas pre seba a svojich najmilších.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


V týchto dňoch venujte domácnosti iba niekoľko hodín. Niektoré popoludnie navštívte rodičov alebo blízkych príbuzných, prípadne sa len tak rozhliadnite po obchodoch. Možno vám padne do oka niečo, čo nie je predražené a čo by potešilo vás alebo niekoho z vašich najbližších.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Vo všetkých konfliktných situáciách by ste mali zaujať zmierlivé stanovisko skôr, než dôjde k napätiu vo vzťahoch. Čaká vás týždeň plný práce, ale vy by ste chceli zažiť niečo príjemnejšie. Ak si hľadáte nového partnera či partnerku, nedajte príliš na pekné slová. Mohli by ste naletieť.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan