Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Hravo zvládnete pracovné problémy, alebo rozhovory s úradníkmi, ale v zamestnaní vás znechutí spor. Ani doma nebude pokoj, najmä s osobami druhého pohlavia vykopete vojnovú sekeru a navyše budete musieť za niečo neočakávane zaplatiť a ešte na dôvažok niečo pravdepodobne stratíte.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Nehľadajte problémy tam, kde nie sú. Ak chcete byť za každú cenu nespokojný, samozrejme sa vám to podarí, a ak chcete na niekoho niečo nájsť, určite to nájdete. Je však úplne zbytočné kaziť náladu sebe aj ostatným. Skúste sa radšej zabaviť s priateľmi a prísť na iné myšlienky.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Spoločná tvorivá práca s milovanou osobou je zárukou harmónie a duševnej pohody. Venujte sa potrebám rodiny a prianiam milovanej osoby. Viac pozornosti budú vyžadovať aj vaše deti, alebo rodičia. Neodmietajte pozvanie do spoločnosti, stretnete sa s novými a zaujímavými ľuďmi.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Je najvyšší čas prestať sa ľutovať a neustále myslieť na to, že vám niekto ukrivdil, nemyslíte? Ešte sa vám to stane, a nie jeden raz, no preto si nemusíte kaziť tieto dni, ktoré vám navyše ponúkajú skvelú príležitosť na uvoľnenie sa v kruhu príjemných a vtipných ľudí.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Musíte v týchto dňoch niekam cestovať? Možno sa na ceste zoznámite s osobou druhého pohlavia, ale zároveň vám hrozí strata predmetov a dokladov a nerozmyslené zbytočné výdavky. U umelcov možno očakávať vzrast inšpirácie. Využite priaznivé obdobie na návštevu priateľov, rodičov a známych.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Nerobte si starosti, že ste minuli toľko peňazí. Nehrozí vám žiadna tragédia. Vždy sa nájde niekoľko dobrých priateľov, ktorí sú ochotní oplatiť vám vašu pohostinnosť. Aspoň máte príležitosť presvedčiť sa o tom, či je ich priateľstvo skutočné. Možno budete veľmi prekvapený výsledkom.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


V práci sa vám bude dariť, poteší vás záujem osôb opačného pohlavia, sklamaní a opustení majú príležitosť poznať nového životného partnera. Ak máte mladú rodinku, mohli by ste porozmýšľať o jej rozšírení. Dnes je na to ideálny čas. Chráňte sa pred nachladnutím a zafajčeným ovzduším.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Asi si príliš idealizujete vaše citové vzťahy, dávate ich príliš najavo a riskujete tak, že budete sklamaný tvrdým návratom do reality. Vyhnite sa neuskutočniteľným láskam, citovým zmätkom, rovnako ako „úžasným príležitostiam". Treba sa vyvarovať všetkých riskantných špekulácií a riskantného podnikania.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Už ste dosť dlho odkladali viaceré úlohy. Teraz by ste sa konečne mali pustiť do vybavovania všetkých restov. Bude sa vám to dariť. S vedomím dobre vykonanej práce si môžete vo voľnom čase ísť oddýchnuť do prírody, ale radšej sami, pretože láske a flirtu v týchto dňoch hviezdy nie sú naklonené.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Konečne ste sa rozbehli a práca vám ide jedna radosť. Nenechajte sa ničím rozptyľovať, nepredlžujte si prestávky na kávu ani sa nedajte vtiahnuť do diskusie s kolegami, aby ste nevypadli zo svojho tempa. Pri rozhovoroch s vplyvnými osobami sa držte v úzadí a nehovorte nič, čo nemáte overené.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Ak môžete, vyberte si v nasledujúcich dňoch náhradné voľno alebo dovolenku, vaša práca by nestála za veľa. Potrebujete oddych. Choďte do prírody, tak sa najlepšie vyhnete hroziacim konfliktným situáciám, alebo finančným stratám a nebudete zbytočne prepínať telesné i duševné sily.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Informácie, ktoré čoskoro získate od priateľa, nepokladajte za vtip a berte ich vážne, môžete ich dobre využiť v podnikaní. Pokojne prijmite pozvanie do spoločnosti a poseďte si s priateľmi, ale neprenáhlite sa v hodnotení kolegov, možno sa totálne mýlite a zbytočne vyvoláte zlú atmosféru na pracovisku.   

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan