Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Nie veľmi priaznivý týždeň. Okolie bude na váš spôsob prejavu reagovať podráždene. S nikým pravdepodobne nič dôležité nevybavíte a ľudia s okolia budú mať na vás prehnané požiadavky. Dodržujte hlavne bezpečnostné predpisy a robte všetko len podľa spoločenských pravidiel. Pozor na mastné či ostré jedlá.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Pomoc starším osobám neberte v tomto období ako príťaž. Zlepší to vzťahy vo vašom okolí a pri najbližšej príležitosti sa aj vy budete môcť na nich spoľahnúť. Ak je to možné, venujte aspoň deň aktívnemu oddychu prácou v domácnosti alebo si prečítajte dobrú knihu. Športu by ste sa mali vyhnúť.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Nevyhýbajte sa stretnutiu s človekom, ktorému ste niečo sľúbili, a nesplnili to. Možno vás príjemne prekvapí jeho reakcia na vašu snahu všetko vysvetliť. Istá pracovná záležitosť vás v nasledujúcich dňoch bude stáť veľa energie. Jej zvládnutie vám však prinesie neoceniteľné výhody.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Dajte svoje emócie konečne na uzdu, lebo vám hrozí, že si zo života urobíte peklo! Nie každá dobre mienená poznámka bude znamenať útok na vašu osobu. Vy ale vyletíte skôr ako si to vo svojej urážlivej hlave stihnete prebrať. Jediné, čo tým môžete dosiahnuť je to, že stratíte aj posledných spojencov.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


I keď sú tieto dni pre vás priaznivé, nečakajte, že šťastie bude za vami behať samo. Mohli by ste skúsiť šťastie v lotérii, musíte si však kúpiť žreb alebo si vyplniť tiket lota. Ak ste osamelí, tiež platí, že nového partnera nestretnete medzi štyrmi stenami vášho bytu. Choďte do spoločnosti alebo si niekam  zašportovať.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Vaša dlhodobá snaha bude poznamenaná úspechom. Naďalej sa však sústreďte a vytrvalo choďte za svojim cieľom. Vaša senzitivita vám dovolí pochopiť konanie vášho šéfa, starších ľudí z blízkeho okolia a možno prídete aj na to, prečo na vás váš partner v niečom vyvíja nátlak.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Držte sa zásady, že si nikým nenecháte otráviť život. Môže vám to síce priniesť isté nepríjemnosti, za každých okolností však zotrvajte v optimistickej nálade. Sústreďte sa na prácu a svoj súkromný život, bohato sa vám to oplatí. Ak vás bude niekto provokovať, nevšímajte si ho.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Menší nezdar berte s humorom. Nie vždy sa všetko v živote podarí. Ak váhate s uskutočnením niektorých svojich zámerov, prestaňte pochybovať, oplatí sa vám dotiahnuť plány do konca. Nastávajúce obdobie je priaznivé pre zahladenie starých sporov a nedorozumení.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Ak je to možné, v tomto týždni strávte v práci čo najmenej času. Keby sa vám naskytla možnosť ísť niekam von, určite ju využite. Ak zostanete doma, naplánujte si zaujímavý program. Najlepšie by ste sa mohli zabaviť v reštaurácii, pri tanci, alebo nejakom kultúrnom programe.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Cítite sa sviežo, prekypujete energiou, akoby ste mali aspoň o desať rokov menej. Tieto dni prajú vášmu rozletu, zmenám životného štýlu, nadväzovaniu nových priateľstiev a tiež rozmnožovaniu financií. Ak trávite dopoludnia v zamestnaní alebo škole, dajte si pozor na ľudí narodených v znamení raka.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Všade, kam vkročíte, prinesiete dobrú náladu, úsmev a radosť. Ako keby s vašou osobnosťou kráčalo i slniečko. Budete úspešní v realizácii rôznych projektov a rozriešiť zložité otázky bude pre vás malina. Pre niekoho však váš úspech bude akoby trestom za jeho intrigy.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Cítite v sebe množstvo energie, túžite po sláve a obdive osôb opačného pohlavia. Aj zdravie by vám malo slúžiť, tak čo viac si môžete priať? Chcete väčší majetok? Na jeho rozmnoženie si budete musieť ešte počkať. Pre vás žiaľ naďalej platí, že bez práce nie sú koláče.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan