Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Robiť príliš veľa vecí naraz stráca svoj zmysel. Nie je totiž možné určiť, ktorý z toho množstva cieľov je vlastne ten, ktorý je pre vás v tejto chvíli prioritou. Naplno si to uvedomíte v nasledujúcich dňoch. Sústreďte svoje úsilie na to najdôležitejšie a ostatné udržiavajte nad hladinou len okrajovo. Cez víkend si poriadne odpočiňte.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


V oblasti osobných vzťahov nastáva pre vás veľmi priaznivé obdobie. Ak žijete osamelým životom, je možné, že stretnete novú lásku, ak máte partnera alebo partnerku, váš vzťah sa prehĺbi. Čo sa týka vzťahov pracovných, tam to až také ružové nebude. Musíte počítať s neúprimnosťou a nevraživosťou vo vašom okolí.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Hrozí vám nepríjemný spor s nadriadeným, čo vás môže podnietiť až k okamžitému hľadaniu nového miesta. V podstate sa vám nič lepšie nemôže stať, lebo konečne vás niekto naštartuje zmeniť život, ktorý vás ani trocha neuspokojuje. Nahlas nič nehovorte a začnite hneď konať. Je to predsa váš život a máte právo zariadiť si ho po svojom.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Ešte predtým ako vstúpite na cestu, pozrite sa z oboch strán, či vás nemieni prevalcovať niekto dravejší. Platí to hlavne v práci. Aj napriek tomu, že si nebudete príliš istý sám sebou, veci sa budú vyvíjať sľubne. Hlavne nedávajte príliš najavo svoju neistotu. Mohol by si to niekto všimnúť. Cez víkend počítajte s návštevou.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


V práci neustále narážate na prekážky. Ak máte pocit, že mnohé z nich sú vytvorené umelo, nemýlite sa. Pokúste sa ich rozpoznať a tie zbytočné jednoducho obíďte. Ide presne o to, čoho ste sa obávali. Niekto sa vás snaží brzdiť, aby sám napredoval rýchlejšie, preto vám hádže polená pod nohy. Počítajte s tým, že toto obdobie potrvá dlhšie.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


V zamestnaní nastane chaos, čoskoro však zistíte, že to bol opäť len jeden z planých poplachov vášho príliš iniciatívneho kolegu či kolegyne, ktorí sa neustále realizujú na nesprávnom mieste. Radšej sa nesnažte organizovať veľké prevraty, nechajte všetko tak, ako je, situácia sa upokojí aj bez vášho pričinenia.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Dobrý pocit z práce môžete dosiahnuť len tak, že spojíte príjemné s užitočným. K práci si vždy uvarte dobrý čaj, ak máte možnosť, nalaďte si príjemnú hudbu, dobre vyvetrajte a pustite sa do riešenia úloh, ktorých je naozaj neúrekom. Uvidíte, že to takto pôjde lepšie. Niektoré dni sa vám možno ani nebude chcieť od práce odísť.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Nič vám nenaruší harmóniu posledných dní. S ľuďmi, ktorí sa snažia plytvať vaším časom, nemáte príliš veľa trpezlivosti, no nebráňte sa nijakým spoločenským podujatiam, nie je ich až tak veľa, aby vás účasť na nich veľmi zaťažovala. Môžete tam stretnúť aj celkom zaujímavých ľudí. Celý týždeň by mal uplynúť pokojne.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Občas nezaškodí udržať kurz tým, že nebudete príliš vyskakovať, a budete sa držať mierne pri zemi. V oblasti financií ste majstrom. Akýmsi záhadným kúzlom dokážete vyjsť aj z mála. Dajte pozor, aby ste to naozaj neprehnali. Oplývate však dostatočnou tvrdohlavosťou na to, aby vám dal za pravdu vari aj mŕtvy. V posledných dňoch týždňa pozor na vreckových zlodejov!

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Pre vás platí dvojnásobne, že by ste mali krotiť svoju nadradenosť a prílišnú kritickosť. Dokonalosť nebola súdená ani vám, preto ak sa v nasledujúcich dňoch do niekoho pustíte, navyše s vašou typickou dávkou irónie, môže sa stať, že objekt vášho ponižovania situáciu nezvládne a vyletí na vás tak, že možno aj niečo utŕžite.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Je načase využiť váš talent. Usilovnosť vám zabezpečí rýchly úspech a možno aj postup v zamestnaní, o ktorom ste doteraz len tajne snili. Sústreďte sa na bezchybné výkony a nebojte sa pod výsledky hrdo podpísať. Pravdepodobne sa vám podarí príjemne prekvapiť aj nadriadeného.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Ak obľubujete nečakané zmeny, veru sa máte na čo tešiť. Možno ste už postrehli, že ste sa stali objektom záujmu istej veľmi sympatickej osoby. Vyzerá to tak, že ak pristúpite na jeho hru, ľutovať určite nebudete. Záleží len od vás, kam to až zájde, preto si dobre zvážte čo si môžete dovoliť.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan