Milí návštevníci. Z dôvodu technickej poruchy sú niektoré časti našej stránky nedostupné. Na odstránení závad pracujeme. Ďakujeme za pochopenie!
  Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Medziľudské vzťahy dávajú v týchto dňoch vášmu vnútornému "Ja" novú podobu. Napríklad vzťah k milovanej osobe môže teraz prechádzať kritickou fázou, problémy vášho potomka sa môžu dotknúť aj vás a spôsobiť vám starosti, môže stroskotať nejaká špekulácia, o ktorej ste boli presvedčený, že bude úspešná.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Radi rozdávate dobré myšlienky, no zriedka sa stretávate s vďakou a uznaním. Uvažujte o tom. Nie je to však dôvod na trápenie, choďte v týchto dňoch častejšie von, je čas na zábavu, príjemné posedenie s priateľmi. Je pravdepodobné, že prídete k zisteniu, že jeden z nich môže byť aj viac, než len priateľ.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Vo vašom úsudku bude v najbližších niekoľkých dňoch chýbať objektivita. Dochádzať môže k omylom a sklamaniam. Inšpiráciu, ktorá sa vám nevyhýba, sa vám nepodarí využiť. S niekým si asi neporozumiete - nepodozrievajte sa navzájom z nepoctivosti či zo lži, radšej si úprimne pohovorte. Ak ste vzácne vyrovnaná osobnosť, zrejme dôjde len k menším zmätkom v korešpondencii.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Zvažujete asi istý plán, ale je trocha hmlistý a mohol by vás vyviesť z cesty. Hlavne sa vyvarujte čo len pomyslenia na oklamanie partnera. Ak máte nejaké osobné problémy, mohli by ste vyjadriť, čo cítite a nesprávať sa vyhýbavo. Nenechajte sa ovládať zmyselnosťou, prudkosťou a vyhnite sa alkoholu a návykovým látkam, to by vás mohlo celkom odpísať.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Asi ešte potrvá nejaká dlhodobejšia kríza v kolektíve, v ktorom sa pohybujete. Možno sa v niekom sklamete. V tomto období nejako nie ste schopný začať s nejakou staršou záležitosťou znova od začiatku, aj keď sa vám stále pripomína. Dajte si pozor na násilnícke typy a vynechajte osamelé prechádzky.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


V najbližších dňoch je vhodný čas pre učenie sa, zbieranie nových zážitkov a poznatkov. Využijete svoje tvorivé sily a originalitu v práci, ale originalita sa prejaví i vo voľnom čase, v športe aj v ľúbostnom živote. Človek, s ktorým sa možno náhodne zoznámite, vám v istej veci môže významne prospieť.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Môžete sa pokúsiť pripraviť na náhle výkyvy citov a zmeny v náklonnosti niektorých osôb voči vám. Čakajú vás nepredvídané a neočakávané udalosti, nové priateľstvá a vzťahy alebo len náhla inšpirácia pre vašu umeleckú tvorbu. Ak hľadáte lásku, môže vás čakať zoznámenie s atraktívnou osobou za celkom neuveriteľných okolností.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Obdobie je vhodné pre žiadosť o pôžičku a jej výhodné investovanie. Môžete tiež očakávať priaznivú zmenu vo vašom rodinnom živote. Ak ste prežili nejaký stres, tak sa teraz môžete z toho zotaviť. Doba je vhodná aj pre také neobvyklé činnosti, ako je štúdium okultne,j alebo ezoterickej literatúry ale aj pre zaujímavé zážitky, sny a rôzne vnuknutia, pokiaľ pravda v takéto podnety veríte.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Pretože teraz rýchlo dochádza ku zmenám v hmotných situáciách, je treba dbať na to, aby ste úspešne prekonali náhle finančné otrasy. Možné je ľahko prísť k vlastníctvu alebo ľahko oň prísť. Môžu však nastať aj zmeny v psychickej oblasti, ktoré napomôžu rastu osobnosti.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Vaša budúcnosť by sa črtala priaznivejšie, keby ste sa naučili šetriť. Keďže na niektorých pôsobíte dojmom majetného, ľudia sa vás občas snažia využiť. Ak budete ľahkomyseľný, môžete t tomto období stratiť úctu v spoločnosti. Zato v citovom vzťahu máte úplne jasno a to je dobré. A pre vás aj veľmi dôležité.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Ste asi vznetlivejší než inokedy,  že by za to mohla prepracovanosť? Bude pre vás po niekoľko dní ťažké zbaviť sa nervozity a nepokoja, skúste nejakú aktívnu, ale nie nebezpečnú činnosť. Ak ustrážite svoju popudlivosť a sklon riskovať, mohla by vaša aktivita viesť k úspechu v rokovaní a tiež byť priaznivá pre rozvíjajúci sa ľúbostný vzťah.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Chcete preskúmať, čo vám život ponúka. Ak si budete počínať rozvážne, čaká vás asi obohatenie ľúbostného života, prejavenie vášní, sexuálne zbližovanie a tak podobne. Ale nechcite si užívať príliš. Mnoho dobrého škodí. Mohli by vás potom postihnúť trebárs zdravotné či finančné ťažkosti alebo nepríjemné hádky, či dokonca rozchod.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan