Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Je správne klásť si náročnejšie úlohy a ciele. Počítajte však s tým, že v tomto období si to bude vyžadovať oveľa viac aktivity a vašej osobnej angažovanosti. Ani v situáciách, ktoré budú na prvý pohľad vyzerať beznádejne, hneď nekapitulujte a nestrácajte prehľad. Vždy sa nájde nejaké rozumné riešenie.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Máte sklon k márnotratnosti, preto sa radšej zdržte bujarých osláv či bezhlavého míňania za veci, ktoré vlastne vôbec nepotrebujete. Máte pocit, že nakupovaním si urobíte radosť. Odmeniť sa však môžete aj drobnosťou. Oveľa väčšiu radosť budete mať, keď pozvete niekoho blízkeho na kávu a poklebetíte si.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Ak máte zdravotné problémy, čo najrýchlejšie navštívte lekára. Vyvarujte sa sporov, nehádajte sa ani v autobuse a ani v rade na mäso. Rozčuľovanie by rozhodne neprospelo najmä starším ľuďom. Mali by ste sa vyhnúť pobytu vo väčšej spoločnosti, hlavne sa vyhýbajte veľkým davom.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Menšie zaškrípanie očakávajte v najbližších dňoch vo vašom partnerskom vzťahu. Predovšetkým dlhoročné manželstvá môžu prechádzať krátkou krízou. Nepríjemne vás môže prekvapiť aj nečakaný zdravotný problém. Úspech môžete zožať na nejakej významnej spoločenskej udalosti.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Vaša predstavivosť je v tomto období aktivovaná na maximum. Ak k tomu pridáte vašu schopnosť zaobchádzať so slovami, dokážete teraz každého ohúriť. Taktiež sa vám dobre premýšľa. Nemaľujte však nič na ružovo sebe ani iným. Namieste je však aj ohľaduplnosť, mohli by ste totiž niekoho raniť.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Charakterizuje vás vytrvalosť, trpezlivosť a skromnosť. Rýchlo a kvalitne vykonaná práca vám prinesie zisk a priazeň všetkých zainteresovaných osôb. Súkromným podnikateľom sa podarí uzavrieť výhodnú zmluvu. Pripravte sa však na malé nepríjemnosti so stálym partnerom alebo partnerkou.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Svoju pozornosť zamerajte počas nasledujúcich dní na príbuzných. Niekto z nich pravdepodobne potrebuje vašu pomoc. Ak sa vám jeho problém bude zdať malicherný, povedzte mu to šetrne. To, čo je pre vás maličkosť, môže byť pre iného malá katastrofa. Dávajte si pozor na svoje zdravie.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Situáciu si môžete v týchto dňoch skomplikovať iba svojou nedočkavosťou. Ak sa vám niečo nezdá v poriadku, hneď sa nerozčuľujte. Snažte sa problém vyriešiť pokojne a vecne, bude to pre vás užitočnejšie. Pokoj a novú energiu hľadajte predovšetkým v kruhu rodiny.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Síce ste si odpočinuli, ale do práce sa vám aj tak vôbec nechce. Ak ešte máte nejakú dovolenku, bolo by dobré vybrať si ju a podniknúť niečo so zdokonaľovaním vášho bytu. Pustite sa do maľovania, premiestnite nábytok alebo začnite stavať kozub. Vyhnite sa však prácam vo výškach, hrozí vám úraz.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Tento týždeň je skvelý pre umelcov a ostatných ľudí, ktorí pracujú v tvorivých profesiách. Múzy ich budú navštevovať ako na zavolanie. Na druhej strane smolu môžu očakávať tí, ktorí sa spoliehajú na to, že si výraznejšie privyrobia prostredníctvom lotérií, stávok a podobne.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Máte náladu a chuť do práce. Ak vám je navyše blízka, úplne vás v týchto dňoch pohltí a prinesie vám radosť. Budete mať však neustály pocit, že niečo je vo vzduchu. Nezabudnite preto na opatrnosť, podmienky klaďte vy a nezabúdajte, že si nemôžete dovoliť prejaviť slabosť.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Ste trošku zmätený z posledných udalostí. V každom prípade sa však v tomto období vyhnite pochybným spoločnostiam a hlavne všetkým návykovým látkam, aj keď máte pocit, že to je to jediné, čo vás môže zachrániť. Nie je to tak, skôr by ste mohli urobiť niečo, čo by vás neskôr mrzelo.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan