Milí návštevníci. Z dôvodu technickej poruchy sú niektoré časti našej stránky nedostupné. Na odstránení závad pracujeme. Ďakujeme za pochopenie!
  Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Budete mať sklony k nervozite. Nepúšťajte sa teda počas nasledujúcich dní do žiadnych činností, ktoré si vyžadujú maximálne sústredenie. Zvláštnu opatrnosť venujte šoférovaniu auta, prechádzaniu neprehľadných križovatiek a podpisovaniu zmlúv. Radšej neriešte ani problémy v partnerských, alebo susedských vzťahoch.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Konštelácia planét vám aspoň na jeden deň odporúča celodenné leňošenie. Asi málokto si však teraz vyberie dovolenku, aj keď by to bolo najlepšie. Preto sa vo vlastnom záujme snažte relaxovať aspoň popoludní a večer. Odpočinok spojte s cvikmi na chrbticu, masážou alebo tancom pri hudbe.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Osud akoby váhal, či sa má prikloniť na vašu stranu. Smola strieda šťastie a naopak. Teraz nemôžete mať všetko naraz. Ak vás tieto dni sklamú, neprepadnite pesimizmu, čoskoro sa situácia zlepší. Neúspech môže byť v niektorých prípadoch dokonca iba váš subjektívny pocit.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Tento týždeň môžete staviť predovšetkým na logické myslenie a schopnosť rýchlo prehodnocovať situáciu. Máte skrátka svoje dni, len sa nevyťahujte pred svojím partnerom či partnerkou, súrodencom alebo blízkym priateľom. Mohli by ste totiž okúsiť na vlastnej koži príslovie, že pýcha vždy predchádza pád.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Ak v nasledujúcich dňoch nechcete behať po úradoch, venujte vždy svoju pozornosť tomu, čo budete mať popoludní v poštovej schránke. Pravdepodobne tam medzi bežnou poštou nájdete niečo, čoho strata by vás nepotešila alebo dokonca by vám uškodila. Podvečer si aspoň občas doprajte prechádzku, prídete na iné myšlienky.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Ak sa vyskytnú doma alebo v práci problémy, dopredu nič nevzdávajte a nesprávajte sa k svojmu okoliu protivne. Dokážte sa zasmiať aj vlastnému neúspechu. Tešte sa z toho, čo sa vám momentálne darí. Teraz je ten pravý čas venovať sa viac svojim priateľom a blízkym.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Mohli ste predpokladať určité finančné výdavky, teraz budete musieť akceptovať menšiu krízu. Ak pôjdete do väčšej spoločnosti, urobíte dojem svojimi znalosťami a spôsobom, ako ich dokážete podať. Máte všetky predpoklady na to, aby ste si získali nielen veľmi vplyvné osobnosti, ale aj svojich odporcov.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Najvyšší čas venovať konečne trocha záujmu partnerovi či partnerke a rodine. Počúvajte ich názory a návrhy, nepresadzujte len svoje predstavy o tom, ako stráviť voľné chvíle. Aj ostatní môžu mať občas dobré nápady. Tentoraz teda prenechajte iniciatívu svojim blízkym.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Dávajte pozor na svoj majetok, najmä na peniaze a cennosti. V nadchádzajúcich dňoch sa okolo vás budú priam rojiť zlodeji rôzneho kalibru. Skontrolujte, či funguje alarm v aute, v hromadných dopravných prostriedkoch držte peňaženku radšej v ruke a tú si zastrčte pre istotu hlboko do vrecka.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


Myslíte len na svoje osobné záležitosti. Kvôli nim si nevšímate, že vo vašej blízkosti je osoba, ktorá čaká na milé slovo alebo aspoň pohľad. Skúste sa dobre rozhliadnuť okolo seba, určite dotyčného či dotyčnú spoznáte. Ak nie podľa očí, pomôže vám vaše srdce.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Ak sa budete v najbližších dňoch vyhovárať a odmietnete pozvanie na oslavu, prídete o vynikajúcu zábavu a príležitosť skúsiť niečo nové, čo by ste si za iných okolnosti nedopriali. Konečne máte možnosť poriadne sa zabaviť. Vytiahnite zo skrine to najlepšie oblečenie a prestaňte vrhať otrávené pohľady na svoje okolie.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Závery, ku ktorým sa v týchto dňoch dopracujete, nebudú vôbec potešujúce. Zistíte, že ľudia, ktorým ste verili, vašu dôveru sklamali. Budete v pokušení všetko nechať a odísť niekam, kde líšky dávajú dobrú noc. Je najvyšší čas myslieť na niečo veselšie skôr, než sa úplne oddáte depresívnym náladám.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan