Milí návštevníci. Z dôvodu technickej poruchy sú niektoré časti našej stránky nedostupné. Na odstránení závad pracujeme. Ďakujeme za pochopenie!
  Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Najprv si premyslite stratégiu ďalšieho konania a s odvahou sa pusťte do uskutočňovania svojich plánov. Vyriešite doterajšiu záhadu, prídete na kĺb zaujímavej obchodnej príležitosti alebo skrátka niečo vyskúmate. V každom prípade očakávajte tento týždeň úspech. Priatelia vás tiež potešia, možno len milým slovom alebo malým darčekom, či inou pozornosťou.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Nerobte zbytočne tragédiu z toho, ak sa dostanete do menšej finančnej tiesne. Je to len dočasná situácia, netreba ju dramatizovať. Viac by vás malo znepokojovať, že v poslednom čase akosi zanedbávate svojho partnera. To, že väčšinu času venujete svojej práci, vás síce šľachtí, no treba aj žiť, jesť a milovať, ak pravda máme koho.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Pociťujete dostatok energie a s chuťou sa púšťate do nových úloh. Len si dobre premyslite, čo máte urobiť najskôr, a nezabudnite na zlaté pravidlo „Dvakrát meraj, raz strihaj". Svoje slová tiež radšej najprv zvážte, než ich skutočne vypustíte z úst a pri jazde autom sa sústreďte na sledovanie premávky. Pozor si dávajte najmä vo večerných hodinách a koncom týždňa.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Na podporu vašej aktivity prichádza bystré myslenie. Čokoľvek si zaumienite, viete ako to urobiť a ako všetko zorganizovať, aby sa dielo podarilo. Vaša reč či prednáška, ak nejakú v nasledujúcich dňoch prednesiete, bude nezabudnuteľná. Pre pokoj v okolí len trocha obmedzte podpichovanie. Ak čokoľvek tvoríte, určite sa to podarí.  rozhodne túžite po ich uskutočnení. Pozor ale na mocenské boje - v ich atmosfére sa uskutočňovanie plánov zvyčajne nedarí. Koncom týždňa pozvite svoju polovičku niekam medzi ľudí, už dlhší čas to očakáva.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


V súkromnom podnikaní sa môžete pustiť do nových plánov, ale dobre si preverte platobnú schopnosť svojich obchodných partnerov. Nepožičiavajte nikomu peniaze a ani vy si neberte pôžičky. Ani do obchodov so zahraničím by ste sa nemali púšťať. Ak nepodnikáte, zariaďte sa podobne vo vašom súkromnom živote. U osôb druhého pohlavia však budete mať úspech.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Vaše nekonvenčné postoje a plány by mohli viesť k prudkej výmene názorov. Budete síce schopný svoje bláznivé nápady previesť do praktickejšej podoby, avšak len ak dokážete svoju prípadnú výstrednosť trocha utlmiť. Tiež môžete dostať skvelé nápady pri počítači, aj vaša literárna či vedecká práca by mohla byť patrične ocenená. Kreativita vám jednoducho chýbať nebude.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Ak cítite, že prekypujete energiou, dokážete aj prekonávať prekážky. Dostatok potenciálu a primeraná dávka trpezlivosti vás s veľkou pravdepodobnosťou dovedú k vytúženému cieľu. Ak sa častejšie pokúsite o úprimnosť, určite vám ľudia ochotnejšie pomôžu riešiť problémy. Nebojte sa prejaviť skutočné city, najmä vo vzťahu k niekomu, na kom vám záleží.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Úspešne sa môžete pustiť do nových plánov, rokovania s nadriadenými, alebo sa vybrať na služobnú cestu. Podarí sa vám vybaviť všetku korešpondenciu i sťažnosti, dajte si však pozor na intrigy, ktoré by mohlo vyvolať vaše nerozvážne a výbušné vystupovanie voči spolupracovníkom a rodinným príslušníkom. Koncom týždňa pocítite z toho všetkého únavu, oddýchnite si.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Možno nevychádza všetko podľa vašich predstáv, ale dá vám to rozhodne impulz k novému začiatku. Na nálade vám nepridá ani nutnosť nečakane vydať peniaze na veci, s ktorými ste rátali až neskôr. Je zbytočné provokovať sa k väčšej roztrpčenosti, len by vás bolela hlava. Myslite radšej na iných, dajte do svojho konania voči nim viac ohľaduplnosti.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


V najbližších dňoch vybavujte na úradoch len ak je to nevyhnutne potrebné. A tiež každú korunu dvakrát obráťte, než ju vydáte. Mohla by vám chýbať a ak máte s niekým spoločné hospodárenie, určite by ste sa kvôli vašim výdavkom nepohodli. Čas nie je príliš vhodný ani na uzatvorenie akejkoľvek zmluvy, asi by ste v nej prehliadli niečo dôležité, alebo by ste mali jednoducho smolu.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Za vašou sebaistotou sa skrýva nerozhodnosť. Nesnažte sa presvedčiť partnera, ako jednoducho získate niečo, na čo nemáte dostatok skúseností a možností. Inak očakávajte zbytočné konflikty, spôsobené sklamaním z neúspechu. Radšej sa zlepšujte v oblasti, ktorá je vám blízka. „Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche“ a „Šuster, drž sa svojho kopyta!“ - to by mali byť vaše heslá pre najbližšie dni.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Kreativity máte na rozdávanie, ale musíte ovládnuť svoju silu a vôľu – to vám pomôže pri prekonávaní prekážok a zvládnutí situácie. Nastal čas zvoliť si cestu a vykročiť po nej. V nasledujúcich dňoch vás čaká spokojnosť v rodine a menšie finančné prilepšenie, možno aj v podobe šťastne vytiahnutého žrebu. Opartne si však počínajte, ak sa niekto nápadne snaží votrieť do vašej priazne.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan