Aktuality   Predpoveď počasia Aktuálne počasie   Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Pranostiky Slnko Mesiac Meniny Horoskopy Lunárny kalendár Agro Lexikón   Služby Kontakt
Vyhľadávanie
Náhľad kamier

Kozorožec  

(22.12. - 20.1.)


Niekomu urobíte alebo poviete niečo, čo budete ešte dlho ľutovať. Radšej počítajte do desať, kým vyslovíte súd alebo kritiku. Na slová dajte pozor najmä pred deťmi. Sú citlivejšie a všetko si pripúšťajú oveľa viac. Čas nežičí ani partnerským vzťahom. Hrozia hádky, pri ktorých sa trieska dverami.

Vodnár  

(21.1. - 19.2.)


Život vás naučil príliš neveriť ľuďom a radšej sa nikomu nezdôverovať so svojimi problémami. To vám síce prospieva, ale nie vždy. Možno práve teraz niekto čaká na vaše vyznanie. Dostavia sa problémy vo finančnej oblasti. Nemali by ste preháňať s veľkorysosťou, troška šetrnosti a sebectva nie je na škodu.

Ryby  

(20.2. - 20.3.)


Voľný čas si vyhraďte pre seba a svoju rodinu. Mali by ste si dopriať pokoj, to však neznamená ľahnúť si do postele a prespať celý deň aj noc. Venujte sa svojim koníčkom a iným nenáročným činnostiam, ktoré vás bavia a upokojujú. Ak nemôžete vydržať bez spoločnosti ľudí, choďte na návštevu.

Baran  

(21.3. - 20.4.)


Na obzore sa rysujú významné pracovné aktivity s vidinou tučného zárobku. Budete však potrebovať investovať, preto si odkladajte z rozpočtu väčšiu čiastku peňazí. Nepočítajte s tým, že vám niekto požičia. Naháňanie sa za peniazmi môže spôsobiť, že stratíte priazeň sympatickej osoby.

Býk  

(21.4. - 21.5.)


Šťastie vám začína priať, to však neznamená, že by ste si mali ľahnúť do postele a čakať, kým vám padne do úst pečený holub. Dajte sa do práce a myslite aj na to, aby ste kvôli pracovným povinnostiam nezabudli na svet okolo, vrátane svojho partnera či partnerky a rodiny.

Blíženci  

(22.5. - 21.6.)


Nepodliehajte samoľúbosti a sebauspokojeniu. Držte sa pri zemi. Nemali by ste počúvať lichotníkov, ktorí to s vami nemyslia dobre a chcú sa len priživiť na vašich úspechoch. Neurážajte sa pre kritiku, naopak, porozmýšľajte o tom, či nie je pravdivá, a vezmite si z nej ponaučenie.

Rak  

(22.6. - 22.7.)


Ak nie ste spokojný so štýlom svojho života, pokúste sa o radikálnu zmenu. Je vhodný čas začať v novom zamestnaní. Ak budete usilovný a trpezlivý, budete úspešný. Sledujte všetky šance, aby ste tú svoju neprepásli. Neprepínajte však svoje sily, mohlo by vám to spôsobiť zdravotné problémy.

Lev  

(23.7. - 23.8.)


Nevylievajte si zlosť na ľuďoch vo vašom okolí. Nešírte doma nervozitu a zbytočný zhon. Ak cítite potrebu upratovať tak, že všetko bude hore nohami, nekarhajte ostatných členov rodiny, keď radšej ujdú na plaváreň alebo do kina. Keď sa vrátia, privítajte ich s úsmevom na tvári, a nie hrozivým zvukom vysávača.

Panna  

(24.8. - 23.9.)


Takmer celý týždeň sa vám budú pliesť pod nohy samí babráci alebo ľudia, ktorí budú voči vám nepriateľsky naladení a budú sa usilovať zabrániť vašim úspechom a plánom. Prekonajte sami seba, prehltnite hnev a zachovajte si veselú myseľ s milým úsmevom na tvári.

Váhy  

(24.9. - 23.10.)


V žiadnom prípade sa nevzdávajte svojich zámerov, malo by sa vám dariť. Nedramatizujte maličkosti, inak stratíte šancu. Choďte vytrvalo za svojím cieľom, ale v žiadnom prípade sa nevzdávajte peňazí. Prospel by vám pohyb na čerstvom vzduchu, skúste si občas zabehať v parku alebo aspoň okolo domu.

Škorpión  

(24.10. - 22.11.)


Nechcite nemožné a nepreceňujte sa. Pokúšajte sa len o to, čo je vo vašich silách a schopnostiach. Je síce chvályhodné, že ste si predsavzali dobre plniť svoje povinnosti, ale nezabúdajte pritom na svoje súkromie. Človek, na ktorom vám záleží, by si to mohol vysvetľovať inak.

Strelec  

(23.11. - 21.12.)


Vyvarujte sa neústupčivosti vo svojom konaní a presvedčíte sa, že kompromisom získate oveľa viac. Skúste zo seba občas urobiť aspoň na pohľad poslušného baránka. Uvidíte, že tým len získate a navyše vám pribudnú dobrí priatelia. Vo voľnom čase dajte prednosť poriadnemu oddychu.

Zdroj: meteo.sk
 UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

 
 
Letenky
Pelikan